Nepatříte k těm šťastlivcům, kteří nyní tráví veškerý svůj čas v bezpečí domova? Ať vám vaše práce z jakéhokoli důvodu brání v tom, abyste zůstávali doma a nemáte-li nikoho, kdo by vám v době vaší nepřítomnosti hlídal dům, možná je načase poohlédnout se po nějakém praktickém řešení. Není nic horšího, než opustit svůj dům nebo byt bez toho, aniž bychom měli jistotu, že náš majetek bude po dobu, kdy budeme pryč, v pořádku. V dnešní době si bohužel nemůžeme být ničím jistí a spoléhat se pouze na kvalitní zámky nebo mříže již nelze.

Ochrana domu

Jak tedy můžeme ochránit svůj dům před nebezpečím a majetek před odcizením? Zkuste zainvestovat do následujících opatření:

  • Kamery a skryté kamery, vhodně rozmístěné kolem celého objektu. K monitorování vnitřních prostor poslouží otočné IP kamery.
  • Odposlechová zařízení, která se dají připojit k libovolné bočnici uvnitř objektu.
  • Mikro fotopasti, skryté fotoaparáty.

Většina zmíněných zařízení je snadno namontuje svépomocí a zajistí vám pocit bezpečí v případě, že budete muset strávit pár dnů a nocí mimo domov. Navíc budete moci na dálku monitorovat, co se děje ve vašem objektu nebo objektech.