http://www.tvs-centrum.cz/vystavba-a-opravy-kanalizace-7 http://www.tvs-centrum.cz/vystavba-a-opravy-kanalizace-7 http://www.tvs-centrum.cz/vystavba-a-opravy-kanalizace-7 http://www.tvs-centrum.cz/vystavba-a-opravy-kanalizace-7 http://www.tvs-centrum.cz/vystavba-a-opravy-kanalizace-7 http://www.tvs-centrum.cz/vystavba-a-opravy-kanalizace-7 Kanalizační přípojka musí stále fungovat bez problémů. Je to v zájmu provozovatele kanalizační sítě i vlastníka přípojky. Bez takového fungování nelze zajistit bezproblémový provoz nemovitosti a komfortní bydlení. Máte problém s kanalizací? Rádi vám pomůžeme.
Trápí vás vodovodní nebo kanalizační přípojka? Nefunguje bezproblémově? S tím je třeba velice rychle něco udělat. Provádíme monitoring, revize, opravy, čištění i montáže. Vše, co se týká technického zabezpečení budov, jako jsou kanalizace a vodovody.

Opravy kanalizace

Provádíme opravy vodovodů, kanalizace, kanalizační přípojka a vodovodní přípojky. Provedeme revize kamerou a poskytneme videozáznam. Kanalizaci čistíme tlakovým čištěním, s recyklací vody, která šetří náklady i čas.

Ohodnoťte příspěvek